Partners













Partners














Africa - Africa Cup of Nations
15:30 Seychelles - South Africa
Africa - Africa Cup of Nations (Qualification)
20:00 Liberia - Congo
20:00 Libya - Nigeria
19:30 Sudan - Senegal
19:00 Botswana - Burkina Faso
19:00 Mauritania - Angola
19:00 Namibia - Mozambique
19:00 Zimbabwe - DR Congo
18:30 Gambia - Togo
18:00 Lesotho - Uganda
17:00 Benin - Algeria
17:00 Niger - Tunisia
16:00 Tanzania - Cape Verde
16:00 Central African Republic - Cote d'Ivoire
15:30 Rwanda - Guinea
15:00 Burundi - Mali
15:00 South Sudan - Gabon
15:00 Swaziland - Egypt
14:30 Malawi - Cameroon
14:00 5' Comoros 0-0 Morocco
13:30 35' Madagascar 0-0 Equatorial Guinea
Argentina - Primera B Metropolitana
18:00 Atletico San Miguel - Justo Jose Urquiza
02:30 FT Estudiantes Caseros 2-1 Atletico Acassuso (0-0)
Argentina - Primera C Metropolitana
20:30 Sportivo Italiano - Deportivo Merlo
Bahrain - Second Division
17:00 Ittihad - Qalali Manama
17:00 Sitra CSC - Isa Town
Brazil - Serie A
01:00 FT Ceara Sporting 0-0 Botafogo Rio de Janeiro (0-0)
Brazil - Serie B
02:30 GE Brasil - Atletico Goianiense
00:15 Coritiba FC - CSA Alagoas AL
Colombia - Liga Postobon
01:00 FT Deportivo Pasto 0-1 Millonarios Bogota (0-0)
Denmark - First Division
18:30 FC Roskilde - Naestved BK
England - Isthmian League
20:45 AFC Hornchurch - Lewes FC
20:45 Bognor Regis - Folkestone
20:45 Enfield Town - Brightlingsea Regent
20:45 Burgess Hill - Wingate & Finchley
England - Johnstones Paint Trophy
20:45 Bury FC - Leicester City U21
20:45 Port Vale - Middlesbrough FC U21
England - Northern Premier League
20:45 Farsley Celtic - Bamber Bridge
20:45 Grantham Town - Nantwich Town
20:45 Mickleover Sports - Matlock Town
20:45 Scarborough Athletic - Buxton FC
20:45 Workington AFC - Whitby Town
20:45 Hednesford Town - Lancaster City
20:45 Hyde United - South Shields
England - Southern League
20:45 Dorchester Town - Taunton Town
20:45 Gosport Borough - Poole Town
20:45 Tiverton Town - Weymouth FC
20:45 Beaconsfield Town - Chesham United
20:45 Swindon Supermarine - Farnborough FC
20:45 Walton Casuals - Staines Town
20:45 Wimborne Town - Frome Town
20:45 Salisbury City - Merthyr Tydfil
Europe - UEFA Nations League
20:45 France - Germany
20:45 Gibraltar - Liechtenstein
20:45 Ireland - Wales
20:45 Latvia - Georgia
20:45 Norway - Bulgaria
20:45 Slovenia - Cyprus
20:45 Ukraine - Czech Republic
18:00 Armenia - Macedonia
16:00 Kazakhstan - Andorra
Europe - UEFA U17 Championship
17:45 Kazakhstan U17 - Belarus U17
17:45 Wales U17 - Portugal U17
15:00 Gibraltar U17 - Iceland U17
15:00 Ukraine U17 - Bosnia and Herzegovina U17
Europe - UEFA U19 Championship
18:00 Andorra U19 - Belarus U19
18:00 Switzerland U19 - Spain U19
15:30 Hungary U19 - Austria U19
15:30 Kosovo U19 - Slovenia U19
14:00 5' Albania U19 0-0 Norway U19
14:00 5' Denmark U19 0-0 Italy U19
14:00 5' Estonia U19 0-0 Finland U19
14:00 5' Faroe Islands U19 0-0 Bosnia and Herzegovina U19
14:00 5' Ireland U19 0-0 Netherlands U19
14:00 5' Slovakia U19 1-0 Ukraine U19
Europe - UEFA U21 Championship (Qualification)
20:30 Northern Ireland U21 - Slovakia U21
20:00 Portugal U21 - Bosnia and Herzegovina U21
20:00 Romania U21 - Liechtenstein U21
19:00 Luxembourg U21 - Bulgaria U21
19:00 Wales U21 - Switzerland U21
18:45 France U21 - Slovenia U21
18:45 Iceland U21 - Spain U21
18:30 Hungary U21 - Turkey U21
18:30 Sweden U21 - Belgium U21
18:30 Andorra U21 - Latvia U21
18:30 Netherlands U21 - Ukraine U21
18:30 Scotland U21 - England U21
18:15 Norway U21 - Azerbaijan U21
18:15 Germany U21 - Ireland U21
18:00 Denmark U21 - Faroe Islands U21
18:00 Finland U21 - Lithuania U21
18:00 Austria U21 - Russia U21
18:00 Estonia U21 - Albania U21
18:00 Poland U21 - Georgia U21
18:00 Serbia U21 - Armenia U21
17:00 Israel U21 - Kosovo U21
17:00 Malta U21 - Cyprus U21
16:00 Montenegro U21 - Kazakhstan U21
14:30 Macedonia U21 - Gibraltar U21
Germany - Third Liga
19:00 Hallescher FC - Hansa Rostock
Indonesia - Liga 2
10:30 FT PSIM Yogyakarta 3-2 Madura Sumenep (2-0)
Iran - Azadegan League
15:45 Shahrdari Mahshahr - Malavan Anzali
13:45 20' Aluminium Arak 0-1 Shahin Bushehr
13:45 20' Shahrdari Tabriz 0-0 Karun Arvand
Italy - Serie C (Group C)
20:30 Calcio Catania - Trapani Calcio
20:30 Bisceglie - Sicula Leonzio
20:30 Cavese - Matera Calcio
20:30 AC Monopoli - Paganese Calcio
18:30 US Catanzaro - Juve Stabia
14:30 Rieti - Vibonese
Jamaica - National Premier League
03:30 FT Waterhouse Kingston 2-2 Cavalier SC (2-2)
Japan - Second Division
12:00 FT Tokushima Vortis 0-1 Ventforet Kofu (0-0)
North America - CONCACAF Nations League
03:15 Saint Lucia - Haiti
02:00 Guadeloupe - Aruba
02:00 Martinique - British Virgin Islands
01:00 Canada - Dominica
Northern Ireland - County Antrim Shield
20:45 Ballymena United - H & W Welders
Paraguay - Primera Division
00:30 CP Asuncion - Libertad Asuncion
00:00 FT Deportivo Santani 0-5 Olimpia Asuncion (0-1)
Saudi Arabia - First Division
17:15 Al Tai Ha'il - Al Orobah Sakakah
17:15 Damac Khamis Mushait - Jeddah Club
17:00 Al Kawkab Al Kharj - Shoalah Kharj
16:45 Al Adalh Al Hasa - Mojzel Majma'ah
16:45 Al Khaleej Saihat - Al Nahda Al Khobar
Slovakia - Slovnaft Cup
18:00 Pohronie - SKF Sered
Spain - Copa del Rey
20:00 Elche CF - Cordoba CF
Sweden - Folksam U21 Allsvenskan (South)
16:00 IFK Goteborg U21 - Varbergs BoIS U21
Sweden - Folksam U21 Superettan (South)
17:00 Helsingborgs IF U21 - Utsikten BK U21
Wales - Corbett Sports Premier League
20:45 Connah's Quay - Cefn Druids
World - Club Friendly
19:00 SC Kapellen - Borussia M'gladbach II
19:00 Wacker Burghausen - SV Kirchanschoring
17:00 FV Illertissen - Wurzburger Kickers
10:00 FT Radnik Sesvete 1-4 HNK Gorica (1-3)
World - International Friendly
20:45 Belgium - Netherlands
20:45 Denmark - Austria
20:45 Sweden - Slovakia
19:45 Brazil - Argentina
19:00 Netherlands U20 - Poland U20
18:00 Italy U20 - Portugal U20
18:00 Kuwait U23 - Saudi Arabia U23
18:00 Bahrain - Bahrain
18:00 Iran - Bolivia
17:30 Oman - Ecuador
17:00 United Arab Emirates - Venezuela
17:00 Czech Republic U19 - Portugal U19
16:00 Germany U20 - Switzerland U20
16:00 Uzbekistan - Qatar
14:45 Malaysia - Kyrgyzstan
14:00 4' China 0-0 Syria
13:30 31' Cambodia 1-0 Singapore
13:30 35' Indonesia 0-0 Hong Kong
13:30 33' Laos 1-1 Mongolia
13:00 51' South Korea 2-1 Panama (2-1)
12:30 69' Japan 4-2 Uruguay (2-1)
03:45 Mexico - Chile
02:00 Colombia - Costa Rica
01:30 United States - Peru